Valóságos feltámadásról beszélhetünk, már ami a Liverpoolt illeti. Amióta ugyanis Jézus megjelent az Anfield lelátóján, a csapat egyszerűen képtelen kikapni. Az imák meghallgattattak!

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Brendan Rodgers csapata utoljára december közepén kapott ki (a Manchester United az Old Traffordon verte 3–0-ra), ám a következő meccsen a lelátón feltűnt a Megváltó maga, pontosabban egy Jézusnak öltözött férfi, aki egy „Brendan, megvédelek!” feliratú táblával üzent a liverpooli menedzsernek.

Szóval azóta minden más Liverpoolban, a csapat már 11 meccses veretlenségi sorozatnál jár a Premier League-ben (8-3-0, 21–8), a tizedik helyről egészen az ötödikig lépett előre, pedig nem volt éppen könnyű sorsolása. Például a vörösök ikszeltek az Arsenallal, majd legyőzték a Tottenhamet, a Southamptont és a Manchester Cityt is, utóbbit ráadásul bombagólokkal:

Ámen!

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Annyira leszerepelt a válogatott a vb-n, hogy az újságíró azt kérdezte a kapitánytól, hogy ételmérgezést kaptak a játékosok?

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
19% Franciaország
15% Spanyolország
9% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés