Az önbecsülés visszaszerzése – ez a mottója a Rimini ajánlatának.

A Bajnokok Ligája döntője után Loris Karius, a Liverpool német kapusa sírva kért bocsánatot a szurkolóktól, merthogy nagy részt rajta ment el a meccs. Csakhogy a szurkolók nem bocsátanak meg olyan könnyen, halálosan megfenyegették Kariust, aki két gólt ajándékozott a Real Madridnak.

Ezt a nem túl kellemes helyzetet lovagolta meg az olasz harmadosztályban szereplő Rimini elnöke, hogy egy kicsit magukra irányítsa a figyelmet. A hatalmas strandjáról is híres tengerparti város csapatának vezetője ugyanis nyílt levélben hívta a klubhoz Kariust, szerződést ajánlott neki.

„Szeretnénk Kariusnak egy ajándékot adni, aki a napokban lesz 25 éves: egy egyéves szerződést a Rimini FC-vel. Ez egy ideális hely arra, hogy újra nyugalomra leljen, visszatérjen az önbecsülése, önbizalma és az ereje, hogy újra kövesse álmait. Karius egy kiváló példa lehetne arra, hogy áll fel egy labdarúgó a padlóról.”

Egyébként van logika abban, amit az elnök mond, ráadásul megfejelte azzal, hogy nem nyaralásra gondolt, hanem bizony tényleg teljesíteni kell.

„Legyen világos, ez nem egy séta lenne a parkban, kőkemény versenyhelyzet lenne a nagyszerű kapussal, Francesco 'Ciccio' Scottival.”

(Fotó: Laurence Griffiths/Getty Images)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

A férfi szexualitásának évtizedei – Mi történik 40 után?

Tiszta lappal indítanád az évet az asztalon? Ezekre figyelj

Bámulatos strapabírással és zseniális kamerákkal érkezett meg a Honor Magic8 széria

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Ha rajtad múlna, eltörölnéd a Valentin napot?
19% Nem, tök jó, hogy van.
59% Azonnal, értelmetlennek tartom.
22% Ebben a fontos kérdésben nem tudok dönteni.
Készen állsz a kalandokra? Gyere velünk az új Citroën C5 Aircross-szal
Hirdetés