Harmadszor kapta meg az elismerést Rossi, aki nem számított arra, hogy ismét az év edzőjének választják.

Szoboszlai Dominik lett az év férfi sportolója, a férfi futballválogatott az év csapata, Marco Rossi pedig az év edzője a 66. M4 Sport – Az Év Sportolója Gáláján.

Szoboszlai Dominik lett az év férfi sportolója

2020 után másodszor lett az év férfi sportolója Szoboszlai Dominik. Az év női sportolója Érdi Mária lett.

Marco Rossi a vízilabda-válogatottal vb-címet szerző Varga Zsoltot, illetve a Fradival női kézilabda BL-döntőt játszó Elek Gábort előzte meg. Elmondása szerint ez őt is meglepte:

„Ez hatalmas eredmény, de ahogy mondtam is a színpadon, nem számítottam rá, mert a listán egy világbajnokkal és egy Bajnokok Ligája-döntőssel voltam együtt. Ők gyakorlatilag a maximumot, illetve közel a maximumot érték el a sportágukban, ennél többet szinte lehetetlen”

– nyilatkozta Rossi az nso-nak.

Ez is érdekelhet:

Marco Rossi ismét visszautasított egy Premier League-csapatot

Három héttel ezelőtt dobott vissza egy angol ajánlatot, de egy Bundesliga-megkeresésre is nemet mondott.

(Fotó: MTI/Hegedüs Róbert)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Nincs időm sportolni, de le akarok fogyni gyorsan! Hogy lehet ezt?

Spórolj időt és pénzt a wigo-val, Budapesten belül vagy kívül!

A spanyolok szerint a La Ligába igazol a magyar válogatott középpályás

További cikkeink a témában
5 +1 síterep, amire nem gondolnál elsőre, mégis nagyon megéri kipróbálni
Hirdetés