Nemcsak megszabadul az Atleti a 23 éves brazil csatártól, de még keres is rajta.

Az eddig is tudtuk, hogy a Premier League-ben hatalmas pénzek mozognak, ott még a kiesés ellen küzdő csapat is többet tud költeni, mint egy másik topliga élcsapata. A Nottingham erre kiváló példa volt nyáron.

NOT…tingham Forest

Van-e határa a jóízlésnek, a pofátlanságnak, vagy akár a hülyeségnek? Filozófiai értelemben megválaszolhatatlan kérdések, profi labdarúgás és játékosigazolás szempontjából pedig szubjektív. Én döntöttem: nálam van. És a Nottingham átlépett mindent.

De ugyanez a jelenleg utolsó helyen álló Wolverhampton Wanderers is, amely most

52 millió euróért leigazolja azt a Matheus Cunhát, aki 54 tétmeccsen hét gólt tudott összekaparni az Atléticóban.

A nyolcszoros brazil válogatott támadó 2021 nyarán 30 millió euróért szerződött a Herthától az Atléticóhoz, ahol kevesebb mint 1800 játékperc jutott csak neki, ezeken hozta a hét gólos, nyolc gólpasszos statisztikát.

Dárdaiéktól igazol csatárt az Atlético Madrid

A spanyol bajnok nagy erőkkel keresett új, fiatal csatárt Suárez mellé, de több helyről is visszapattant. Végül egy olimpiai bajnokot szerez meg.

(Fotó: Alvaro Medranda/NurPhoto via Getty Images)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Olyan helyen jártunk a Puskás Arénában, ahová nem juthat be a nagyközönség

„Nincs bennük semmi különleges, képtelenség, hogy kikapjunk” – mondta az edző a BL-döntő előtt, majd kaptak egy négyest

Jude Bellingham és Budapest is főszerepet kap a Topps Chrome UCC kollekciójában

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Jönnek vissza a V8-as motorok az F1-be. Mit gondolsz erről?
70% Végre! Minél előbb, annál jobb!
26% Ettől nem lesz izgalmasabb a bajnokság, de ártani nem fog.
5% Szerintem rossz döntés.
A limitált champagne-ritkaság, ami felkavarhatja a piacot és a gyűjtők egyik kedvence lehet
Hirdetés