Kérdéses Mbappé játéka, már ez pozitívum a PSG szempontjából, hiszen eddig úgy tűnt, nincs esélye arra, hogy játszik.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is!

Folytatódik a BL-szezon, a nyolcaddöntők első napján ráadásul az egyik legnagyobb rangadót láthatjuk, Párizsban fogadja a Bayern Münchent a Paris Saint-Germain.

Két hete a Montpellier elleni bajnokin le kellett cserélni Kylian Mbappét, majd később kiderült, néhány hétre lesérült, nem játszhat a Bayern München elleni párharc első meccsén. Nem sokkal később Messi is megsérült, így egy rövid ideig úgy tűnt, egyik klasszis sem léphet pályára az odavágón.

Most azonban sokkal jobb híreket kapott a PSG. Messi – akinek kevésbé tűnt súlyosnak a sérülése – szinte biztosan pályára lép, és már arra is van reális esély, hogy Mbappét is láthatjuk. A francia világbajnok hétfőn együtt edzett a csapattal, később a csapat edzője, Christophe Galtier elmondta, az Mbappétől kapott visszajelzések nagyon pozitívak voltak.

„Elképesztő munkát végzett azért, hogy megadja saját maga számára a legnagyobb esélyt arra, hogy pályára lépjen. A legésszerűbb döntést fogom meghozni, az első, akit meghallgatok az Kylian lesz.

Ha ott lesz a keretben, játszani is fog. Csak úgy nem fog a kispadon ülni”

mondta a francia edző.

A PSG és a Bayern kedd este 21 órától játszik egymás ellen. A nap másik meccsén a Milan fogadja a Tottenhamet.

Ez is érdekelhet:

A Real Madrid most már egymilliárd eurót sem sajnál Mbappéért

Az olasz sajtó szerint a Real Madrid olyan csomagot készül összerakni Mbappéért, amilyet eddig még nem láttunk.

(Fotó: Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Panasonic kihozta a maximumot a kézipoggyászméretből

Szoboszlai Dominik a szezon játékosa lett

Egy aranylabdás és Haaland leigazolását ígéri Florentino Pérez legnagyobb ellenfele

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Idén tervezel külföldi nyaralást?
47% Igen
46% Nem
7% Már voltam idén külföldön nyaralni
Budapestre jönnek a világ legkeményebb sportfavágói
Hirdetés