Amennyiben a statisztikák nem hazudnának, akkor ez egyértelműen kijelenthető lenne.

Van az a mondás, amit Churchillnek tulajdonítanak, de nem ő mondta, ennek ellenére jó: „Csak abban a statisztikában hiszek, amit én magam hamisítok.” Ez sok mindent elárult a statokról, ezt itt lent viszont nem kell hamisítani, nem is lehet, azonban a kifejező, beszédes jelzők határozottan illenek ide.

Mint látható, Marcelo reagált is az ezzel foglalkozó Twitter-oldalon:

„Minden az én hibám! Folytassuk.”

Amúgy ekkora véletlenek vannak?

Azért került előtérbe ez az adathalmaz, mert Marcelo visszakerült a kezdőbe Reguilon helyére a Girona elleni bajnokira, erre megint kikapott a Madrid. Pedig még vezetett is, és szorongathatta volna tovább a Barcát, most meg ismét csak a harmadik.

Marcelo egyébként a zsinórban három Bajnokok Ligáját nyerő csapat egyik legjobbja volt végig, azonban idén érthetetlenül visszaesett a teljesítménye. Talán Zidane, talán CR távozása miatt. Talán mindkettő.

Azt jegyezzük meg zárójelben, hogy egyértelmű, hogy nem egy emberen múlik a siker vagy a kudarc, így természetesen hiba lenne a brazil nyakába varrni a veresége(ke)t.

A Girona intézi a Barcelona bajnoki címét

Egy nagy közös katalán együttműködés kellett ahhoz, hogy a Barcelona ismét ellépjen a Realtól.

(Fotó: Twitter)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Megérkezett a nagyágyú: a CANAL+ belép a magyar streamingpiacra

Az új edző első meccsén a Real Madrid kiesett a Király-kupából

Kós Hubertet Európa harmadik legjobb úszójának választották

A Player kérdése: Neked bejött a négyévszakos gumi?
29% Igen, az én igényeimnek teljesen megfelel.
16% Nekem felejtős, számomra nem eléggé strapabíró.
55% Nincs tapasztalatom vele.
Bonjour, Budapest! Francia pikniket tartottunk a Renault 4 E-Tech electric-ben
Hirdetés