Luka Modric, a horvátok csapatkapitánya és egyik hőse nyilatkozta ezt az Argentína–Horvátország meccs után.

Modricék szinte már lelépték az argentinokat, három góllal verték Messiéket:

Három góllal kikapott Argentína, a kiesés szélére került

Argentína 3–0-ra kikapott Horvátországtól, Modricék a 16 közé jutottak, Messiék borzasztóan nehéz helyzetben.

A lefújás után Luka Modric nyilatkozott, kiemelve Messit:

„Messi elképesztő játékos, de nem csinálhat mindent egyedül. A fociban szükséged van a csapattársaid segítségére. Egyedül egyszerűen nem megy.”

Mondta Modric, akit a meccs emberének választottak.

Nyilván igaza van a horvátnak, és azt már mi tesszük hozzá, hogy a két csoportmeccsen Messi semmivel sem játszott jobban, mint az argentin csapat. Horvátország ellen szinte láthatatlan volt, ha pedig neki nem megy, akkor Argentína szenved.

Az argentinok matematikailag még nem estek ki, de már nem a saját kezükben van a sorsuk, most azért szoríthatnak, hogy a Nigéria–Izland meccs döntetlen legyen.

Player Adventi Kalendárium Player Adventi Kalendárium
Támogatott és ajánlott tartalmaink

Így lehetsz te is részvényes az MBH Bankban!

Basszust a népnek! – Ezek a magyar partyhangszórók rendesen átrendezhetik a piacot

Sorsoltak a 2026-os futball-vb-re, ezek a csoportok

A Player kérdése: Elkezdted beszerezni a karácsonyi ajándékokat?
37% Naná, idén nem bízok semmit a véletlenre!
25% Fejben már igen, gyakorlatban még nem.
38% Van még idő, majd decemberben!
Advertisement
Hirdetés