A Gamper-kupa előtt nyilatkozott a Barcelona új első számú csapatkapitánya, és nem lepődünk meg azon, amit mondott.

Andrés Iniesta távozása után Lionel Messi lett a Barcelona csapatkapitánya, és a  Gamper-kupán mondott is néhány szót a közönségnek. A szokásos tiszteletkörök után kitért a most kezdődő idényre:

Mindent elkövetünk majd, hogy újra visszahozzuk a Camp Nouba a BL csodálatos serlegét.

Mondta Messi. Vagyis a Barcelona idén még inkább koncentrálni fog a Bajnokok Ligájára, ami teljesen érthető, hiszen a katalánok az elmúlt években a bajnokságot uralták, de a BL-ben az elvárásokhoz képest gyengén szerepeltek. Na meg azt sem volt könnyű végignézniük, hogy a legnagyobb rivális Real Madrid zsinórban háromszor nyerte meg a sorozatot.

A Gampert egyébként simán behúzta a Barca, a Boca Juniorst 3–0-ra verték Messiék. Az argentin mellett Malcom és Rafinha rúgott gólt.

  • Összefoglaló:
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A jövő, ahol 100 az új 60 – a hosszú élet titka egyszerűbb, mint gondolnánk

Mosolyogva tölti az autód a magyar fejlesztésű Voltie

A Fradi fordított, ott van az Európa-liga legjobb 16 csapata között

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Hány éve dolgozol a jelenlegi munkahelyeden?
7% Kevesebb mint egy éve
18% 1-3 éve
20% 4-7 éve
12% 8-10 éve
43% +10 éve
Mennyire ismered a legkedvencebb magyar süteményeket?
Hirdetés