Még egy évre marad Madridban Luka Modric.

A 38 éves korábbi aranylabdás Luka Modric már nem kirobbanthatatlan alapember a Real Madridban, de még mindig fontos tagja Carlo Ancelotti rotációjának. A most befejeződött szezonban bajnokságot és újabb BL-t nyert a csapattal, összesen 46 meccsen lépett pályára, két góllal és nyolc gólpasszal zárt.

Modric szerződése a hónap végén lejár, de a horvát marad a Real Madridnál, újabb egy évre aláírt, így a következő szezonban is a Real Madridban fog futballozni.

2012-ben igazolt a Tottenhamtől a Real Madridhoz Modric, az elmúlt tizenkét évben többek között hat Bajnokok Ligáját, négy spanyol bajnoki címet és négy klub-vb-t nyert a csapattal. 2018-ban Aranylabdát kapott, miután vb-döntőig vezette a horvát válogatottat, a két évvel ezelőtti vb-n szintén dobogóra állhatott, harmadik helyen zárt Katarban Horvátország.