Szalah szerződése utolsó hónapjaiba lépett, és úgy tűnt, nem sikerül megállapodni vele. De itt az áttörés, hosszabbított az egyiptomi szélső.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is!

Komoly bejelentéssel indul a péntek, a Liverpool nagy sikert ért el, ugyanis sikerült megtartani az élete egyik legjobb szezonját futó Mohamed Szalahot. Az egyiptomi szélső a szezon 45 meccsén 32 gólt szerzett, és adott 22 gólpasszt, miközben a Pool rohamléptekkel közeledik a bajnoki cím felé.

Mo Szalah 2027-ig hosszabbított a Liverpoollal.

Természetesen nagyon izgatott vagyok. Nagyszerű csapatunk van most, korábban is nagyszerű csapatunk volt. Aláírtam, mert úgy gondolom, hogy van esélyünk más trófeákat nyerni. Itt éltem a legjobb éveimet, nyolc évet játszottam Liverpool, és remélhetőleg tíz lesz. Élvezem az itteni életem, élvezem a futballt.

Szeretném elmondani [a szurkolóknak], hogy nagyon-nagyon boldog vagyok, hogy itt lehetek. Azért írtam alá, mert úgy gondolom, hogy együtt sok nagy trófeát nyerhetünk. Szurkoljatok továbbra is nekünk, és mindent megteszünk, és remélhetőleg a jövőben még több trófeát fogunk nyerni.”

– nyilatkozta első lendületből a 32 évesen is csúcson lévő Szalah.

A Liverpool komoly csomaggal száll be a méregdrága svédért folytatott küzdelembe

Brutális pénzt kér a csatárért a Newcastle, de így is sokan pályáznak rá. Most már a Liverpool is.

(Fotó: Liverpool FC / X)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Panasonic kihozta a maximumot a kézipoggyászméretből

Útban volt a játékvezető, ezért fellökte a focista

18 éves és 358 millió eurót ér a világ legértékesebb futballistája

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Idén tervezel külföldi nyaralást?
47% Igen
46% Nem
7% Már voltam idén külföldön nyaralni
Budapestre jönnek a világ legkeményebb sportfavágói
Hirdetés