Az Atlético Madrid elleni kieséssel vált ez biztossá.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A szezon eddigi legfontosabb meccsét játszotta a Manchester United, hazai pályán fogadta az Atlético Madridot a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének visszavágóján. Az odavágón az Atlético volt a veszélyesebb, de az MU egy a hajrában rúgott góllal egyenlített, így 1–1-es eredménnyel várta a két csapat a visszavágót.

A United az Old Traffordon azonban a meccs nagy részében gyengén, veszélytelenül futballozott, és nem tudott válaszolni Renan Lodi góljára, így saját közönségük előtt estek ki Ronaldóék.

Ez azt jelenti, hogy a Manchester United idén sem nyer kupát, ez pedig zsinórban az ötödik ilyen éve a nagymúltú klubnak. Ennyire hosszú nyeretlenségi szériája 1974 óta nem volt az MU-nak.

A United még Mourinhóval nyert utoljára trófeát, 2017-ben az Európa-ligát.

A meccs összefoglalója:

Saját pályáján esett ki a BL-ből a gyengécske Manchester United

Már Madridban is látszott, hogy magasan a Man. United a leggyengébb angol BL-csapat.

A tegnapi másik nyolcaddöntőben:

Meglepetés a BL-ben: Amszterdamban jutott tovább a Benfica

Hiába a kedvező idegenbeli eredmény és hiába a több helyzet, kiesett a Bajnokok Ligájából az Ajax.

(Fotó: Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
31% Argentína
22% Franciaország
17% Spanyolország
7% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott