Finom mozdulatok, tökéletes ütemű passzok, futballintelligencia – ez a Napoli gólja.

A Nápoly 4–1-re verte a Laziót otthon egy egyáltalán nem könnyű meccsen. A Lazio vezetést szerzett, és az első félidő nagy részében jobban is futballozott, de még a szünet előtt egyenlített Callejón. Aztán a második félidőben lőtt két szerencsés gólt a Napoli, majd jött Mertens gólja.

Ahol Zielinski sarokkal passzolt Jorginhónak, majd remek ütemben kapta vissza a középpályástól, a lengyel megvárta Mertenst, majd egy tökéletes ütemű passzt adott, a belga meg épp olyan elegánsan fejezte be, ahogy ez az akció megkívánta.

A Napoli előnye egy pont a Juventus előtt, és az utolsó 14 forduló nagyon izgalmas lesz, mert ez a Napoli nagyon akar, látszik a játékosokon és a közönségen is, hogy tisztában vannak azzal, hogy különleges a mostani szezon.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Tiszta lappal indítanád az évet az asztalon? Ezekre figyelj

A férfi szexualitásának évtizedei – Mi történik 40 után?

Bámulatos strapabírással és zseniális kamerákkal érkezett meg a Honor Magic8 széria

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Ha rajtad múlna, eltörölnéd a Valentin napot?
18% Nem, tök jó, hogy van.
58% Azonnal, értelmetlennek tartom.
24% Ebben a fontos kérdésben nem tudok dönteni.
Ez az a gondolkodásmód, ami miatt mindenki folyton stresszes – és senki sem mondja el neked
Hirdetés