Saját közönségük előtt rommá verni a világbajnokot azért elég király lenne, nem? Még akkor is, ha csak egy felkészülési meccsről van szó.

Korábban pletyka szinten volt, de most már az MLSZ hivatalosan is bejelentette, hogy június 4-én 18:00-tól Gelsenkirchenben lépünk pályára a világbajnok német csapat, vagyis a lehető legerősebb ellenfél ellen az Eb-felkészülés jegyében.

A két csapat korábban 33 meccset játszott egymással, és egészen kiegyensúlyozott a párharc állása: 10 magyar győzelem, 10 döntetlen és 12 német győzelem, 64-69-es gólkülönbség (magyar szempontból).

A németekkel legutóbb 2010. május 29-én játszottunk, akkor a vb-felkészülésüket segítettük, 3–0-ra kikaptunk a Puskás Ferenc Stadionban.

Korábban már biztossá vált, hogy az Eb-felkészülés jegyében a magyar válogatott a horvátokkal meccsel május 26-án a Fradi-stadionban.

Ha már kijutottunk az Eb-re, szerinted megverhetjük Ausztriát, Izlandot vagy Portugáliát? Fogadnál is rá?

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Tiszta lappal indítanád az évet az asztalon? Ezekre figyelj

Bámulatos strapabírással és zseniális kamerákkal érkezett meg a Honor Magic8 széria

A férfi szexualitásának évtizedei – Mi történik 40 után?

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Ha rajtad múlna, eltörölnéd a Valentin napot?
21% Nem, tök jó, hogy van.
59% Azonnal, értelmetlennek tartom.
20% Ebben a fontos kérdésben nem tudok dönteni.
A jövő megérkezett Fehérvárra – az ország egyik legmodernebb BYD szalonjában jártunk
Hirdetés