Ismét kikapott a Liverpool, ezúttal a Ligakupában.

Egyre mélyebbre kerül az angol bajnok, amely kiválóan indította a szezont, de az elmúlt hat hétben minden rémálomszerűvé vált a klubnál.

Szerda este a Crystal Palace-t fogadta az angol Ligakupában Arne Slot csapata, és simán kikapott 3–0-ra, ezzel pedig kiesett a sorozatból. A Palace-ból Sarr duplázott, mellette Pino talált még be. A tartalékos Liverpoolban Kerkez Milos végéig a pályán volt.

Összefoglaló:

A Pool az előző hét meccséből hatot elveszített, ennyire pocsék formában pedig egyetlen csapat sincs a top öt ligában, ha a szeptember 27 utáni periódust nézzük.

Ez is érdekelhet:

Mi a jó ég történik a Liverpoollal?

Mi változott a szezonkezdethez képest? Változott bármi? Ez már komoly hullámvölgy? Ezekre a kérdésekre is megpróbálunk válaszolni.

(Fotó: Getty Images)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Új világcsúcs maratonfutásban, ketten is áttörték a 2 órán belüli álomhatárt

Szörnyű hír a braziloknak, újabb alapember maradhat le sérülés miatt a világbajnokságról

Bruno Fernandes szerint rengeteg pénzt ígértek neki a szaúdiak, de nem célja, hogy ő legyen a leggazdagabb

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Te tudod, mennyit keres a feleséged?
77% Igen
12% Nem
11% Nem szoktunk erről beszélni