Minden más döntés meglepő lett volna.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Ahogy arról beszámoltunk, a török bajnokságban az Ankaragücü és a Rizespor játszott egymás ellen és a meccs lefújása után az Ankaragücü elnöke, Faruk Koca dühösen berohant a pályára, és ököllel leütötte a meccs játékvezetőjét, Halil Umut Melert.

A klubelnök kiütötte a játékvezetőt egy török bajnokin

Komoly balhéval fejeződött be egy török bajnoki, miután a játékvezetőt leütötte a klubelnök.

A szövetség a botrány után felfüggesztette a bajnokságot, amely kedden folytatódhat. Most pedig döntött a fejét elveszítő sportvezetőről.

A Török Labdarúgó Szövetség örökös eltiltást szabott ki Faruk Kocára.

Emellett a fegyelmi bizottság a fővárosi klubot kétmillió lírára (23.8 millió forint) büntette, valamint a következő öt hazai mérkőzést zárt kapuk mögött kell megrendeznie.

Kocát egyébként a meccs másnapján őrizetbe vették, és lemondott posztjáról. Azóta szabadlábon védekezik.

(Fotó: Emin Sansar/Anadolu via Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
30% Argentína
23% Franciaország
16% Spanyolország
7% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott