A Steelers és a Packers is továbbjutott az NFL-rájátszásban.

A Wild Card-kör legnagyobb derbije a Packers–Giants volt, és a meccs elején valóban úgy tűnt, hogy a New York megnehezítheti a Green Bay dolgát. A Giants védelme nagyszerűen működött, támadásban viszont dadogott a gépezet, de így is vezetett már 6–0-ra a NYG. Aztán a félidő előtt beindult Aaron Rodgers. Előbb Adamsnek adott TD-passzt. Majd három másodperccel a szünet előtt jött a Hail Mary-átadás:

A félidő után gyorsan szerzett egy hétpontost a Giants, de szoros már nem lett a meccs, 38–13-ra nyert a Green Bay. Rodgers 362 yarddal és négy TD-passzal zárt. A következő héten pedig a Dallas lesz a Packers ellenfele.

A nap másik meccse még simább volt, a Steelers egy pillanatig sem adott esélyt a Miami-nek. Már az első negyed közepén 14 pont volt az előnyük, a vége 32–10 lett. Le'Veon Bell 167 futott yarddal zárt, ezzel pedig házi rekorder lett a PO-ban. De Brown is nagyot játszott, ő 124 elkapott yarddal és két TD-vel fejezte be a meccset.

Itt az egyik:

Itt meg, ahogy óriásit kap Moore, a Dolphins irányítója:

A Pittsburgh egyébként a Kansas City Chiefs ellen játszik a következő körben. És remélhetőleg hétvégén már szoros meccseket is láthatunk, mert a korábbi két párharc is fájóan egyoldalú volt.