Lassan minden Mezőkövesd-meccs után jut egy Pintér Attila-kirohanás, amit azért kicsit még élvezünk is.

A Diósgyőr ellen Pinyő megmutatta, hogyan is kell tenni igazán a magyar labdarúgásért, most a Vasas elleni vereség (4–0) után is elég nagyot ment.

A sajtótájékoztatón előbb letudta a szokásos "a bíró a hibás" kört, aztán újításként egy újságírónak is beszólt:

„Nekem te ne grimaszolj! Nekem senki ne grimaszoljon, amikor én beszélek.”

A Vasas sajtósa aztán megpróbálta tisztázni a helyzetet, hogy Pintér szemtől szemben megbeszélhesse a történteket az újságíróval, de a mester sietve eltávozott. Szegényt senki nem érti meg. :(

A Mezőkövesd amúgy az utolsó előtti a mennyeiben, de még így is csak 200-szoros pénzt fizetnek a bajnoki címéért, vagyis nem lehetetlen azért annyira. Talán egy százast meg is ér, nem?

(via)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

A férfi szexualitásának évtizedei – Mi történik 40 után?

Tiszta lappal indítanád az évet az asztalon? Ezekre figyelj

Bámulatos strapabírással és zseniális kamerákkal érkezett meg a Honor Magic8 széria

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Ha rajtad múlna, eltörölnéd a Valentin napot?
14% Nem, tök jó, hogy van.
63% Azonnal, értelmetlennek tartom.
22% Ebben a fontos kérdésben nem tudok dönteni.