Nem kérdés, hogy ki a legerősebb a Tour de France-on.

A szlovén címvédő Tadej Pogacar zsinórban a második hegyi szakaszos napon is erődemonstrációt tartott a Tour de France-on. Csütörtökön több mint két perccel verte meg legnagyobb riválisát, Jonas Vingegaard-t, a pénteki időfutamon nem volt ekkora a különbség a két versenyző között, de a világbajnok a hegyi időfutamot is magabiztosan megnyerte.

Pogacar 36 másodperccel előzte meg dán ellenfelét az időfutamon, és már a 21. szakaszgyőzelmét ünnepelhette a francia háromhetesen, az idei versenyen negyedszer győzött. Az összetettben óriási előnnyel, több mint négy perccel vezet Vingegaard előtt.

Az összetett verseny állása:

Fotó: Eurosport

Ez is érdekelhet:

10 szürreális történet a Tour de France hőskorából

Tegnap elkezdődött a 2025-ös Tour de France, ezért összeszedtünk néhány ma már alig hihető sztorit a verseny első éveiből.

(Fotó: Getty Images)

Player Adventi Kalendárium Player Adventi Kalendárium
Támogatott és ajánlott tartalmaink

Vonzó karácsonyi képekkel hangolunk az ünnepre

Öt pikáns ajándékötlet a barátnődnek, ha idén kicsit felforrósítanád a karácsonyt

Mondunk öt tuti tippet, hogy a sapkaszezonban is kifogástalan legyen a frizurád

A Player kérdése: Te szoktál magadnak ajándékot venni karácsonykor?
31% Igen, persze, szerintem teljesen normális.
69% Nekem ez fura, nem, nem szoktam.
Bonjour, Budapest! Francia pikniket tartottunk a Renault 4 E-Tech electric-ben
Hirdetés