Az idény egyik legjobb meccsén verte a városi riválist a Real Madrid, ezzel bejutott a Szuperkupa döntőjébe.

Szaúd-Arábiában, Rijádban játszott a Real Madrid az Atlético Madriddal a spanyol Szuperkupa elődöntőjében. A két csapatnak ez volt az első meccse a három közül, amit lejátszanak egymás ellen az elkövetkező hetekben.

Az Atleti Hermoso fejesével került előnybe rögtön az elején, erre válaszolt Rüdiger szintén fejesgóllal. Szűk félóra után már Ancelotti csapata volt előnyben, Carvajal beadása után Ferland Mendy talált be. Félidőben 2–2 volt az eredmény, miután Antoine Griezmann előbb egy szép csellel becsapta Modricot, majd Kepa kapujába lőtt.

A meccs hajrájában Kepa hibája után Rüdiger szerzett öngólt, de végül hosszabbításra mentette az elődöntőt a Real Madrid, miután Carvajal kiegyenlített. A hosszabbításban Savic öngóljával került előnybe a Real Madrid, a végeredményt a 122. percben Brahim Diaz állította be.

5–3-ra verte a Real Madrid az Atléticót, ezzel bejutott a spanyol Szuperkupa döntőjébe,

az ellenfele a Barcelona–Osasuna csütörtöki elődöntő győztese lesz.

Összefoglaló:

Ez is érdekelhet:

Mbappé ismét úgy döntött, hogy a Real Madrid játékosa lesz

A sztorit ismerve azonban egyáltalán nem biztos, hogy ez meg is fog történni.

(Fotó: Getty Images)

Player Adventi Kalendárium Player Adventi Kalendárium
Támogatott és ajánlott tartalmaink

Így lehetsz te is részvényes az MBH Bankban!

Basszust a népnek! – Ezek a magyar partyhangszórók rendesen átrendezhetik a piacot

50 éves lett a Rakéta, minden idők legnagyobbja

A Player kérdése: Elkezdted beszerezni a karácsonyi ajándékokat?
37% Naná, idén nem bízok semmit a véletlenre!
25% Fejben már igen, gyakorlatban még nem.
39% Van még idő, majd decemberben!
Advertisement
Hirdetés