A Dinamo Zagreb elleni BL-selejtező visszavágója előtt nyilatkozott a Fradi edzője.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Horvátországban 1–1-et játszott a Ferencváros, vagyis a keddi visszavágó előtt továbbjutásra áll. A meccsről, a taktikáról beszélt Rebrov:

A stratégiánkon mindenképpen változtatni fogunk, hiszen ezúttal mi játszhatunk hazai pályán, ezért teljesen másfajta futballt kell mutatnunk, mint Zágrábban. A múlt heti mérkőzés óta eltelt időt arra fordítottuk, hogy kidolgozzuk a nyerő taktikát.

Mondta az ukrán edző, majd így folytatta:

Sokat jelent számomra, hogy egy ilyen nagy múltú klubnál dolgozhatok, éppen ezért számomra minden meccs véresen komoly. Ha azt nézzük, hogy a Ferencváros legutóbb 1995-ben jutott el a BL csoportköréig, de az Európa Ligában is 15 éve volt,  akkor kijelenthetjük, hogy a klub számára különösen fontos a Dinamo elleni visszavágó.

A Fradi tehát ma 20 órától fogadja a Dinamót, ha továbbjut, akkor a BL-indulásért minden bizonnyal a norvég Rosenborggal fog játszani.

Szintén Fradi:

Az okok, amiért Lanzafame elhagyta a Fradit

Senki sem érti, miért adta el az FTC a legjobbját, holott közel sem volt váratlan és meglepő ez a lépés.

(via fradi.hu; Fotó: fradi.hu)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

Nem az nyer, aki a leggyorsabb – vezettem a világ egyik legtakarékosabb versenyautóját

Sportfotózás mobillal? Ezzel a Leica-kamerás Xiaomi-telefonnal bámulatos képeket lehet lőni

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Külföldi vagy hazai nyaralás?
43% Külföldi
24% Hazai
32% Idén egyik sem