Ezt úgy sikerült, hogy behívták a stúdióba a József Attila-díjas magyar költőt, írót, Lackfi Jánost. És elszabadult a pokol.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is!

Az Eb-döntőre hívták be a művészt, aki nem azért volt kínos, mert úgy fest, mint egy picit lerobbant, de még lelkes gimnáziumi kémiatanár, hanem, mert olyan kínrímeket gyártott a magyar válogatott hőseiről, hogy a sarokban szűkölünk szégyenünkben.

És igen, az EB-DÖNTŐN!

Pont arra sikerült behívni az urat. Szegény Héder Barna kötelességből kuncogott, amikor a szünetben a portugálokról is összerakott pár kellemetlenséget, hogy ne legyen teljesen ciki a költőnek.

Ilyenekkel "szórakoztatott" minket János:

„Gábor Király a nagy király, vágtat szürke gatyán, röpdös keményen, mint madár, mindent megfog, atyááám.”

Kleinheislerről is volt neki:

És aztán némi csujogatóssal koppant az alján a történet:

Itt tudod megnézni a teljes anyagot, de inkább úgy mondjuk: itt KELL megnézned! Fájni fog, de muszáj.

Majdnem egy hétig ez volt a legkínosabb. De talán már nem:

Van-e kínosabb, mint élőben elrappelni az időjárást a köztévében?

Minden bizonnyal van, és az MTV rendre bizonyítja is, hogy mindig képes lejjebb csúszni.

Mi lesz a következő? Nagybetűvel írják ki, hogy Magyarok? Vikidál Gyula mentében, egy racka juh hátán alliterálva konferálja fel az úszó vébét? Vagy egy bögrét ajándékoznak Storck kapitánynak élő adásban? Ja, az megvolt. És ez most a harmadik helyre szorult elég gyorsan. Nagyot megy az MTV ezekben a napokban. Is.

Most már fókuszáljunk a BL-selejtezőkre. Fogadni kéne a Fradira, nem?

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Panasonic kihozta a maximumot a kézipoggyászméretből

Florentino Pérez 150 millió eurót fizetne a világ egyik legjobb játékosáért

Marco Rossi elmondta, számára mi volt a legfontosabb a finnek elleni meccsen

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Idén tervezel külföldi nyaralást?
47% Igen
46% Nem
7% Már voltam idén külföldön nyaralni