A mosolygós brazil zseni most nem mosolyogva beszélt a brazil válogatottról, kijelentette, hogy nem nézi többé a brazil csapat meccseit.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Elege lett Ronaldinhónak, aki szerint soha nem volt ennyire borzalmas a brazil válogatott teljesítménye:

„Ennyi volt srácok, elegem van. Nem nézem Brazília meccseit a Copa Américán és nem fogom ünnepelni a győzelmeket. Ez egy szomorú pillanat azoknak, akik szeretik a brazil focit. Ez az egyik legrosszabb csapat, nincs vezére, csak többségben középszerű játékosai.

Ennyire rossznak soha nem láttam a helyzetet. Hiányzik a szenvedély a mez és a futball iránt. Szégyen”

fakadt ki a korábbi aranylabdás, világbajnok támadó.

Egyelőre nem tudni, hogy valójában mitől lett ennyire pesszimista Ronaldinho, a brazil válogatott valóban nem története legerősebbje, de idén még veretlen, legyőzte többek között Angliát is, a hamarosan kezdődő Copának pedig Argentína mellett a favoritja.

Ez is érdekelhet:

Dolgok, amikre nem számítottunk: Ronaldinho kosaras mezben a török Survivorben

Ronaldinho az elmúlt években mestere lett annak, hogy random helyeken tűnjön fel fellépti díjért. Most a török Survivorben jelent meg.

(Fotó: Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Messi ezt is behúzta, ő a vb-k történetének új gólkirálya

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Eddig hogy tetszik neked a futball-vb?
8% Nagyon jó meccsek vannak.
55% Voltak jó és kevésbé jó meccsek is.
37% Eddig nekem csalódás.
Így tapasztalhatjuk meg az igazán autentikus élményeket Horvátország minden régiójában
Hirdetés