A Nemzetek Ligája-döntő után kérte meg Cristiano Ronaldo Matthijs De Ligtet, hogy igazoljon a Juventushoz.

Portugália 1–0-ra legyőzte Hollandiát a Nemzetek Ligája döntőjében:

Portugália az Európa-bajnokság után a Nemzetek Ligáját is megnyerte

A portugál válogatott nyerte az első alkalommal megrendezett Nemzetek Ligáját.

A lefújás után volt egy jelenet, ahol Ronaldo és De Ligt váltott néhány szót, később megkérdezték a hollandot, miről beszélgetett Ronaldóval. A következőt mondta:

Arra kért, hogy igazoljak a Juventushoz. Nagyon váratlanul érintett.

Majd azt is elárulta, hogy most nyaralni megy, utána fogja eldönteni, hol folytatja a pályafutását. Az egyik fő szempont az lesz számára, hogy megfelelő mennyiségű játéklehetőséget kapjon.

A még mindig csak 19 éves De Ligt Európa leginkább keresett belső védője jelenleg, piaci értéke 70 millió euró. A hírek szerint a Barcelona, a Manchester City, a Bayern és a PSG is szívesen leigazolná, és most úgy tűnik, hogy a Juventus is képbe került Ronaldo által.

(Fotó: Getty Images)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

A jövő, ahol 100 az új 60 – a hosszú élet titka egyszerűbb, mint gondolnánk

Újra kellett éleszteni focimeccs közben a sirályt, miután véletlenül a labdával telibe találták

Hivatalos: Jön a boksztörténelem egyik legjobban várt meccsének a visszavágója

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Hány éve dolgozol a jelenlegi munkahelyeden?
8% Kevesebb mint egy éve
17% 1-3 éve
20% 4-7 éve
13% 8-10 éve
41% +10 éve