Adott egy jó tanácsot azoknak, akik hasonló útra akarnak lépni.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is!

A brazilok kétszeres világbajnoka, Ronaldo Nazário egy podcastben arról mesélt, hogy mennyire pörgette a partikat, amikor a Real Madridban futballozott:

„A Real Madridnál amikor szombaton volt meccsünk, még aznap elrepültem Párizsba, buliztam és az egész vasárnapot ott töltöttem. Hétfő reggel hétkor indult a repülőm, kilenckor Madridban voltam, tízkor pedig már kezdődött az edzés. Sokáig csináltam ezt.”

Majd adott egy tanácsot is:

„Ha abban a városban bulizol, ahol játszol, akkor aláírod a végítéletedet.”

A Fenomén becenevű brazil csatár 2002 és 2007 között volt a Real Madrid játékosa, 127 meccsen 83 gólt szerzett.

Ez is érdekelhet:

10 ismert futballista, aki az éjszakában is igazi király volt

Hozunk egy listát ismert, nagyon tehetséges, akár korszakos játékosokról, akik nemcsak a pályán adtak bele mindent, hanem az éjszakában is. Sőt, esetenként a fókusz inkább a bulizáson volt, nem pedig a focin.

(Fotó: Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

Sportfotózás mobillal? Ezzel a Leica-kamerás Xiaomi-telefonnal bámulatos képeket lehet lőni

Rekordokat döntve lett világbajnok a spanyol válogatott

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Külföldi vagy hazai nyaralás?
44% Külföldi
24% Hazai
32% Idén egyik sem