A minden hájjal megkent ügynök, Jorge Mendes keményen dolgozik a transzferen.

Mint már tudjuk, Harry Kane nem lesz a Manchester City játékosa, az angol válogatott csatár maga jelezte, hogy ezen a nyáron még biztosan marad a Tottenhamnél. A City viszont vágyik egy klasszikus középcsatárra, miután Kun Agüero Barcelonába igazolt.

Harry Kane nem igazol a Manchester Citybe

Nem a 150 millió eurót választotta a Tottenham.

Eközben Ronaldo az Udinese elleni bajnokin a kispadra kérte magát, mert az a terve, hogy még ebben az átigazolási periódusban távozik Torinóból. A Manchester Citynél meg ugye épp szabad egy hely a csatársorban. Jorge Mendes, Ronaldo menedzsere akcióba is lépett, a hírek szerint

a City nem zárkózik el CR leigazolásától, ám nem hajlandó fizetni érte, és nem akarja cserébe küldeni Gabriel Jesust sem. A Juventus azonban 28-30 millió eurót szeretne kapni a 36 éves csatárért.

Mendes most Torinóban tartózkodik, hogy győzködje a Juventust, hogy valamilyen módon engedje el ingyen Ronaldót. Aztán majd biztosan Manchesterbe is elrepül, hogy valahogy mégis rátukmálja védencét a Cityre. Már csak pár napja van.

(Fotó: Alessandro Sabattini/Getty Images)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Megérkezett a nagyágyú: a CANAL+ belép a magyar streamingpiacra

Csúcsfoci az el Clásicón: az ötgólos Szuperkupa-döntőn a Barcelona címet védett

Négy napig vedelt, majd megvette a kiscsapatot, amely minden idők egyik legnagyobb meglepetését okozta

A Player kérdése: Neked bejött a négyévszakos gumi?
30% Igen, az én igényeimnek teljesen megfelel.
16% Nekem felejtős, számomra nem eléggé strapabíró.
53% Nincs tapasztalatom vele.