A Fradi négyet lőtt a fair play-díjas Go Ahead Eaglesnek (4–1), és hát csak továbbjutott az Európa-ligában.

Nem nagyszám, végül is ezt vártuk, még az első meccs után is. Mindenesetre a két meccs négy félidejéből csak egy félidőnyi jó játék jött össze a Fradinak, de ez elég is volt. És akkor a következő körben jöhet a bosnyák Zeljeznicar.

Ez történt:

• Gera Zoltán sebessége megkopott a holland meccshez képest, mert most csak a 4. perc lőtt gólt, köszönheti Vargának:

• Varga annyira megzavarta  a holland kapust, hogy az lányos zavarában inkább adott egy gólpasszt Bödének 20. percben:

• Lamah cselezget, meg elfektetget két védőt, akik még mindig a gyepen fetrengenek, aztán gólpassz ad Busainak a 44. percben:

• Aztán még Lamah is kihagyott ez büntetőt, mert ő tudja, hogy a holland másodosztályú csapat ellen nem illik, ezt viszont Haraszti totál elfelejtette, és a 88. percben lőtt egyet Böde passzából:

• Aztán Türüc lőtt még egy becsületgólt a 92. percben:

Ferencváros–Go Ahead Eagles 4–1 (összesítésben: 5–2)

• Ferencváros: Dibusz – Dilaver (Gyömbér, 28.), Nalepa, Leandro, Ramírez – Somália, Gera – Varga R. (Haraszti, 79.), Busai (Hajnal, 72.), Lamah – Böde
  • Go Ahead Eagles: Cummins – Nieuwpoort (Lambooij, 77.), Schenk, Vriends, Teijsse – Duits (Van Ewijk, 73.), Rijsdijk, Türüc – Van Overbeek, Schalk  (Ten Den, 59.),

Gólok: Gera (4.), Böde (20.), Busai (44.), Haraszti (88.), ill. Türüc (92.)

Szóval a Bajnokok Ligája és az Európa-liga épphogy elkezdődött. Nézed? Fogadsz is?