Portugália ma barátságos meccset játszik Olaszországgal Genfben, Cristiano Ronaldo meg nyaral, tehát nem lesz ott, ezért pedig fizethet a Portugál Labdarúgó-szövetség, nem is keveset.

Szóval Ronaldo elment nyaralni Miamiba, mert elfáradt az idényben. Érthető, sokat edzett, sok meccset játszott, sok gólt lőtt és fodrászhoz is sokat járt. Fáraszt szezon van mögötte.

Na, de a lényeg, hogy Fernando Santos portugál szövetségi kapitány nem nevezte őt a keretbe, ezért a portugál szövetségnek 400 ezer euró, azaz 122 millió forint körüli kártérítést kell fizetnie, amiért a meccsről szóló szerződéssel ellentétben CR nem lép pályára az olaszok ellen kedden este.

(Forrás: La Gazzetta dello Sport)

Ronaldo nem játszik, de attól még megnézheted a meccset, és fogadhatsz is rá, de a női foci vb-re vagy a Copa Américára is.

Player Adventi Kalendárium Player Adventi Kalendárium
Támogatott és ajánlott tartalmaink

Így lehetsz te is részvényes az MBH Bankban!

Basszust a népnek! – Ezek a magyar partyhangszórók rendesen átrendezhetik a piacot

50 éves lett a Rakéta, minden idők legnagyobbja

A Player kérdése: Elkezdted beszerezni a karácsonyi ajándékokat?
37% Naná, idén nem bízok semmit a véletlenre!
25% Fejben már igen, gyakorlatban még nem.
38% Van még idő, majd decemberben!
Advertisement
Hirdetés