Szélsőkeringő az átigazolási időszak utolsó napján a Premier League-ben.

A transzferszezon finisében több komoly klubváltás is volt az angol bajnokságban, a két legfontosabb: Raheem Sterling a Chelsea-ből az Arsenalhoz került, Jadon Sancho a Manchester Unitedtől a Chelsea-hez.

Sterling számára egyértelművé tette az új Chelsea-edző, Enzo Maresca, hogy nem számol vele, így az volt a kérdés, hogy a szélső hol folytatja, végül maradt Londonban, kölcsönben az Arsenalban folytatja karrierjét.

Sancho még korábban összebalhézott Ten Haggal, ezért is ment kölcsönbe télen vissza a Dortmundhoz, az ő esetében is egyértelmű volt, váltani fog. Újabb kölcsönszerződés keretén belül most egy évre a Chelsea-hez igazolt, a londoniaknak opciós joguk van megvásárolni.

Ez is érdekelhet:

Újabb klasszist szereztek meg a szaúdiak

A Manchester City, a Barcelona, a Bayern München, a Juventus és az Inter korábbi futballistája Szaúd-Arábiába igazolt.

Diszkont áron igazolt olasz Európa-bajnokot a Liverpool

A 2021-es kontinenstorna egyik legjobb játékosa volt a szélső.

Európa-bajnok középpályással erősít az Arsenal

Az amúgy is remeklő ágyúsok egy kiváló, párharcerős középpályást szereztek meg Rice és Ödegaard mellé.

(Fotó: Getty Images)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Rüdiger a fejen térdelt ellenfelének üzent: Ha bántani akartam volna, nem kelt volna fel a földről 

370 ezer forint a legdrágább, 27 ezer a legolcsóbb jegy a budapesti BL-döntőre

41 éve nem látott bravúr kapujában van a Ferencváros

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Az Egyik csata a másik után kapta az Oscar-díjat. Te láttad?
18% Igen, nagyon bejött.
34% Igen, de nekem annyira nem adta.
31% Nem láttam, de megnézem.
18% Nem láttam és nem is tervezem.
Amikor a luxus valódi értékké válik – A Luxusra tervezve új évada a Spektrum Home-on
Hirdetés