A szombat esti bajnokin a Barcelona szinte értékelhetetlen produkcióval győzte le a Valladolidot, de akadt valaki, aki mindenkit alulmúlt. Luis Suárez.

Az uruguayit fél órára küldte pályára a szerződést hosszabbító Ernesto Valverde, de mint kiderült, hatalmas hiba volt: az amúgy így rossz formát futó Suárez fél óra alatt olyan kirívóan hitványul játszott, hogy csak arra volt jó, hogy csökkenjen az önbizalma a Lyon elleni BL-meccs előtt. Pedig arra kellett volna rápihennie.

Négy ziccert hagyott ki, miközben teljesen érthetetlen, amatőr megoldásokkal szórakoztatta a közönséget.

Ryan on Twitter

Luis Suarez vs Real Valladolid. In just 30 minutes he managed to miss FOUR (4) big chances. I love him but it's time to accept that he is not good enough for Barcelona anymore. https://t.co/BEfzgkvVJO

Ehhez némi plusz adalékként itt hagyjuk Suárez barcelonai BL-statisztikáját:

  • 2014–2015: 7 gól, 3 assziszt
  • 2015–2016: 8 gól, 3 assziszt
  • 2016–2017: 3 gól, 2 assziszt
  • 2017–2018: 1 gól, 3 assziszt
  • 2018–2019: 0 gól, 2 assziszt

Valamint a szezon statisztikáját a helyzetek kialakításáról és azok kihagyásáról. Előbbiben Messi, utóbbiban Suárez száma hihetetlen:

A Barca persze keresi is Suárez helyettesét, utódját, a lengyel Piateket elengedték, aztán most a Milanban bizonyítja, hiba volt. Talán a szerb Jovics lesz a megoldás?!

A Barcelona megállapodott Luis Suárez utódjával

Hosszú listája van a Barcelonának a csatárokról, úgy tűnik, a szerbet választották.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Szoboszlai őszinte kirohanása: Fel kell ébrednünk

Szoboszlai az újabb zseniális szabadrúgásgóljával rekorder lett

Reklamált, majd pillanatokkal később szerzett egy nagy gólt a ZTE játékosa

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Az Egyik csata a másik után kapta az Oscar-díjat. Te láttad?
17% Igen, nagyon bejött.
32% Igen, de nekem annyira nem adta.
32% Nem láttam, de megnézem.
20% Nem láttam és nem is tervezem.
Miért maradnak meg az emlékezetben bizonyos ajándékok?
Hirdetés