Szeretjük, amikor Szalai nyilatkozik, mert őszinte és nem merül el a közhelyekben.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

„Ez szörnyű volt, óriási köszönet azoknak, akik kilátogattak és ezt végignézték! A labdával való játékunk borzalmas.

Arra a kérdésre, hogy mi hiányzott a meccsből, hol volt a hiba, így kezdte a válaszát:

„Nem akarok nagyon őszinte lenni, mérkőzés után túl emocionális az ember... a labdával való játékunk borzalmas volt. Teljesen mást terveztünk egy ilyen Eb után. Az angol és az albán meccs után úgy voltunk vele, hogy csak három ponttal maradunk életbe, hogy egyáltalán vébéről beszélhessünk. Nagyon sok munka áll előttünk, sok pozitívumot nem tudok mondani erről a mérkőzésről a három ponton kívül.”

– mondta az M4 Sportnak Szalai Ádám, aki az előző napokban izolálva volt a csapattól, mert egy pozitív koronavírustesztet produkált. Mivel később két negatívat is, így visszatérhetett.

„Olyan volt, mint ez a mérkőzés, otthon ültem öt napon keresztül úgy, hogy semmi bajom sem volt. Aztán edzés nélkül egyből egy ilyen mérkőzésbe beleugrani nem egyszerű, de ezt a meccset akkor is sokkal jobban kellett volna lehozni.”

Andorrát már legyőzte a válogatott

Kötelező volt, de a végén még bekkelni is kellett.

(Fotó: MLSZ)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Annyira leszerepelt a válogatott a vb-n, hogy az újságíró azt kérdezte a kapitánytól, hogy ételmérgezést kaptak a játékosok?

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
20% Franciaország
15% Spanyolország
9% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés