Szalai Ádám szerint simán benne volt a pontszerzés a Szlovákia elleni Eb-selejtezős meccsben.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A magyar válogatott vereséggel kezdte az Eb-selejtezőt, Szlovákiában 2–0-ra kikaptak Szalaiék:

Pariban volt a fociválogatott Szlovákiával, de pontot nem szerzett

A pályán nem volt különbség a két csapat között, de sajnos gólra játsszák a focit.

A meccs után Szalai Ádám azt mondta, simán benne volt a pontszerzés, de sem támadásban, sem pedig védekezésben nem tudták azt a taktikát teljesíteni, amit előzetesen megbeszéltek.

Elkeserítő volt a védekezésünk, az egész csapaté. Volt egy terv, de az első gól nagyon kiábrándító volt, még akkor is, ha csak három napot vagyunk együtt. Ahhoz, hogy Eb-ről beszéljünk, ilyen szinten csapatként nem lehet védekezni.

Mondta az M4Sport-nak Szalai, aki szerint kijött, hogy ki milyen bajnokságból jött a válogatottba, a szlovákok is csak három napot készültek, de ők úgy tudják alkalmazni a taktikai utasításokat, hogy az egyből működik.

Marco Rossi nyilatkozata:

Marco Rossi: Példás volt a hozzáállás, de csökkentenünk kell a hibák számát

Az döntött, hogy a kulcsszituációkban kiderült, jobb játékosaik vannak a szlovákoknak.

(m4sport.hu)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Topcsatárok randevúznak – Ezek a meccsek jönnek ma a foci-vb-n

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
20% Franciaország
16% Spanyolország
9% Anglia
5% Brazília
17% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés