Toni Leistner, a Hamburg védője nekiesett korábbi klubja, a Dynamo Dresden egyik szurkolójának.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A Hamburg 4-1-re kikapott a Német Kupa 1. körében a Dynamótól. A meccs utáni interjúk alatt Toni Leistner – aki 2014 és 2018 között a Dresden játékosa volt – felrohant a lelátóra, majd lökdösni kezdett egy szurkolót, többel pedig összeszólalkozott. A játékosnál azért gurult el a gyógyszer, mert a szurkolók a családját becsmérelték:

A meccsen egyébként tízezer szurkoló volt jelen, a legtöbb Németországban a koronavírus miatti intézkedések óta. Leistner a meccs után elnézést kért, azt mondta, hogy a családját, a lányát emlegették a szurkolók, és egy amúgy is érzelmekkel teli meccs után emiatt nem tudta ezt szó nélkül hagyni. Ennek ellenére tudja, hogy hibázott, példakép szeretne lenni, megígérte, hogy többé nem fordul elő hasonló.

Az elmúlt napokban nem ez volt az egyetlen komolyabb balhé:

Neymar: Csak azt bánom, hogy azt a seggfejt nem ütöttem arcon

A balhés PSG-OM meccs után írta ki Twitterre a fenti idézetet Neymar.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Foci-vb-kvíz: Mutatunk egy fotót, melyik játékos NEM szerepel rajta?

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
34% Argentína
20% Franciaország
16% Spanyolország
10% Anglia
3% Brazília
18% Egy másik válogatott