Trabzonspor játékosának agya nem úgy borult el a török bajnokin, mint Dzsudzsák Balázsnak még decemberben, sokkal stílszerűbben járt el, úgy állíttatta ki magát, hogy kiállította a bírót.

Eléggé ment a durvulás a Galatasaray–Trabzonsport (2–1) török bajnoki utolsó félórájában, a vendégeknél négyen is pirosat kaptak, ráadásul az utolsó kiállítás úgy született, hogy Salih Dursun kisodorta a bíró kezéből a piros lapot, amit fel is mutatott neki, amiért viszont ő is megkapta a magáét:

Mondjuk a feszkó viszonylag érthető volt, mert a Trabzonspor még teljes gárdával meglepetésre 1–0-ra vezetett, de az 59. percben már már csak tízen voltak – jött is az egyenlítés –, a 69. percben már csak kilencen, a 86. percben már csak nyolcan, a 87. percre meg heten maradtak, aztán jött is a győzelmet érő Galatasaray-gól büntetőből.

Nézel focit? Csak szólunk, hogy fogadhatsz is.