Ole Gunnar Solskjaer kiválóan, rekordokat döntve kezdte menedzseri pályafutását a Man. Unitednál, azonban a tavasz közepe óta beleállt a földbe a patinás klub. És idén is pocsék, 30 éve kezdett ennyire rosszul. Edzőcsere lesz ebből.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Az olasz Tuttosport tudomása szerint már meg is van az utódja, sőt már azt is megírták, mennyit fog keresni: azt írták, hogy

egyre közelebb a megállapodás Massimiliano Allegrivel.

Az olasz szakember legutóbb a Juventust vezette, elég sikeresen, hiszen öt szezon alatt öt olasz bajnoki címet és négy Olasz Kupát nyert, emellett kétszer a Bajnokok Ligája döntőjébe vezette a Juvét. Nála jobb edző nemigen van most szabadon, és illene is az MU-hoz.

A Tuttosport továbbment: azt is tudják, hogy évi 6,5 millió fontot kapna, és az első igazolásai Torinóból jönnének, a Juventus két mellőzött játékosát, Emre Cant és Mario Mandzukicot szeretné. A Man. United jelenleg a 12. helyen áll, ami a kínos kategória ennek a klubnak.

Ez amúgy nem új pletyka, korábban a Guardian is megírta, hogy Allegri angolul tanul:

Allegri angolul tanul, Solskjaer már a nyakán érezheti az olasz jeges leheletét

A Man. United jelenleg egy angol középcsapat, ami arrafelé több mint kínos: 30 éve kezdett ennyire gyatrán a klub.

(Fotó: VI Images via Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Foci-vb-kvíz: Mutatunk egy fotót, melyik játékos NEM szerepel rajta?

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
35% Argentína
18% Franciaország
15% Spanyolország
10% Anglia
3% Brazília
19% Egy másik válogatott
Így tapasztalhatjuk meg az igazán autentikus élményeket Horvátország minden régiójában
Hirdetés