Óriási taps jár a Videotonnak, a fair play szellemében nem a legerősebb csapattal utazik a gyengébb ellenfélhez Walesbe, esélyt adva a kisebbnek is.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

"Adminisztrációs problémák miatt" a két légiós kapusa itthon maradt a magyar bajnoknak, nélkülük játszik BL-selejtezőt a magyar bajnok.

Történt ugyanis, hogy három játékosuk, az említett két kapus, Braniszlav Danilovics és Filip Pajovics, valamint egy csatár, Mirko Ivanovszki nem kapott időben vízumot a kiutazáshoz, írja a Vidi.hu.

Ez azért is különösen jó, mert így két tök újonc kapus maradt, a 23 éves Gábor Péter, vagy a 18 éves Gyánó József védhet, egyikük sem védett még korábban az NB I-ben. Ja és elöl sincs senki, mert Feczesin meg megsérült, így vagy a 19 éves Sejben Viktor játszik, vagy Kovács, Gyurcsó, esetleg Koltai lesz a center, de az sem kizárt, hogy a korábban középcsatárt játszó Juhászt feltolják.

Mi történhetett a Vidinél?

A Videoton ezzel a 18 játékossal utazott el BL-selejtezőre:

Gábor Péter, Gyánó József, Szolnoki Roland, Heffler Tibor, Juhász Roland, Paulo Vinícius, Lang Ádám, Fejes András, Pátkai Máté, Simon Ádám, Dinko Trebotic, Kees Luijckx, Kovács István, Gyurcsó Ádám, Koltai Tamás, Filipe Oliveira, Marko Pajac, Sejben Viktor.

A legvalószínűbb kezdőbe lehet, hogy nem lesz csatár: Gábor – Szolnoki, Juhász, Vinicius, Fejes – Simon, Pátkai – Gyurcsó, Trebotic, Oliveira – Kovács

Vajon tényleg ennyire ostobák ezek ott, vagy csak hihetetlen pechsorozat áldozatai?

Akkor most már nagyon kíváncsiak vagyunk, hogy mi sül ki a Vidi BL-meccséből. Nézed? Fogadsz?

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Azt tudtad, hogy Messi nagyon beteg volt? És azt, hogy az első szerződését egy szalvétára írták?

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
20% Franciaország
15% Spanyolország
10% Anglia
5% Brazília
18% Egy másik válogatott
Liverpool után az otthonodban találkozhat a csúcsteljesítmény és a prémium életmód
Hirdetés