Az Under Armour legújabb reklámjánál rég láttunk hatásosabbat, a megindító spotban a visszatérő Michael Phelps dolgozik vért izzasztóan, miközben a The Kills The Last Goodbye-ja szól. Kegyetlenül hangulatos. Tátott száj. #RuleYourself #IWILL
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!
Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben