A Leicester City 1–0-ra kikapott az Atlético otthonában a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első meccsén, ami egyáltalán nem rossz eredmény. Főleg, ha jobban megvizsgáljuk Jamie Vardy játékát.

A csatár a tavalyi PL-szezont 24 góllal zárta, a bajnokcsapat egyik legfontosabb játékosa volt. A mostani szezonban aztán ő is visszaesett, az elmúlt hetekben viszont nagyot javult a formája. Tegnap viszont szó szerint használhatatlan és megjátszhatatlan volt. Egész meccsén két passza volt, ezek közül egyik sem volt sikeres.

Daniel Taylor on Twitter

Jamie Vardy pass statistics from last night have to be a first in a Champions League tie #isolation
Ezt is figyelembe véve tehát a Leicester abszolút jó eredményt ért el Madridban, a visszavágón azonban Vardytól azért ennél több kell, ha a négy közé akarnak jutni. Mondjuk ennél jobban játszania egyáltalán nem lesz nehéz.

A bíró és az Atlético is megverte a Leicestert a BL-ben

Ezt csúnyán benézte a játékvezető.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Megvan a világ első brit sportmilliárdosa

Olyan helyen jártunk a Puskás Arénában, ahová nem juthat be a nagyközönség

„Nincs bennük semmi különleges, képtelenség, hogy kikapjunk” – mondta az edző a BL-döntő előtt, majd kaptak egy négyest

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Jönnek vissza a V8-as motorok az F1-be. Mit gondolsz erről?
69% Végre! Minél előbb, annál jobb!
26% Ettől nem lesz izgalmasabb a bajnokság, de ártani nem fog.
5% Szerintem rossz döntés.
A limitált champagne-ritkaság, ami felkavarhatja a piacot és a gyűjtők egyik kedvence lehet
Hirdetés