Utolsó másodperces góllal jutott világbajnoki döntőbe a magyar férfi vízilabda-válogatott. A győztes elődöntő után értékelt Varga Zsolt szövetségi kapitány.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Manherz utolsó másodperces góljával kiejtette a címvédő Spanyolországot, és bejutott a világbajnokság döntőjébe a férfi vízilabda-válogatott:

Világbajnoki döntős a férfi pólóválogatott

Óriási meccsen fordított a magyar válogatott, világbajnoki döntőt játszik.

A győztes elődöntő után így értékelt Varga Zsolt:

„Óriási gratuláció a játékosaimnak, fantasztikus volt, amikor lépésről lépésre vissza tudtunk jönni. Szóltam nekik, hogy kicsit elment a figyelmük a támadások felé, de ahogy visszaállt a rend hátul, úgy jöttünk szépen vissza a mérkőzésbe”

– idézi az nso a szövetségi kapitányt, aki így folytatta:

„Továbbra is azt tudom mondani, hogy munka, munka, munka. Jól látom azokat a részeket, amelyeken dolgozni kell, de ezeket most félre lehet tenni. Elsősorban egy óriási nagy tűz, szív volt az, ami működött, és ez egy nagyon férfias küzdelem volt a csapattól. Nagyon büszke vagyok rájuk.”

(Fotó: Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

Erdőterápia a zuhany alatt, avagy ilyen a stílusos lelassulás a Balatonnál

Sportfotózás mobillal? Ezzel a Leica-kamerás Xiaomi-telefonnal bámulatos képeket lehet lőni

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Külföldi vagy hazai nyaralás?
43% Külföldi
24% Hazai
33% Idén egyik sem