Hatalmas rejtély, hogy mi történik Fehérváron, de a Vidi két forduló alatt elbukhatja a bajnokságot.

Két hazai meccs, két vereség – teljes összeomlás a Vidinél. Vagy egyszerűen csak nem sikerült jól a formaidőzítés, ami viszont épp elég lehet ahhoz, hogy elússzon a bajnoki cím. A Fradi ugyanis győzelemmel kezdett, és amennyiben az Újpestet is lenyomja, akkor 11 pontra hízik a zöldek előnye.

A Vidi a Puskás elleni 0–3 után a kiesés ellen küzdő Diósgyőrt fogadta, és már a 3. percben vezetést szerzett.

M4Sport

Három perc sem telt el a meccsből, amikor a Vidi megszerezte a vezetést a Diósgyőr ellen. Marko Scepovicnak ez volt a hetedik találata a szezonban. Az NB I. szombat délutáni meccseit itt tudod nézni...

Scsepovics gólja után kevesen hitték, hogy nem szerez pontot a Vidi. Azonban máshogy gondolták a diósgyőriek, öt perc alatt fordított a DVTK:

M4Sport

Nem illetődött meg a Diósgyőr a Vidi korai vezetése után: előbb Mihajlovic egyenlített, majd öt perccel később Karan meg is fordította a meccset. Az állás a szünetben 1-2, az NB I. szombat délutáni...

A Vidinek már sok lehetősége nem lesz javítani, ehhez a bajnoki címhez már az kell, hogy a Fradi komolyabb hullámvölgybe kerüljön.

Mol Vidi–Diósgyőr 1–2