Sime Vrsaljkóra valószínűleg eltiltás vár.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Az Atlético Madrid kiesett a Bajnokok Ligájából, miután hazai pályán 0–0-ás döntetlent játszott a Manchester Cityvel, így a City 1–0-ás összesítéssel jutott a BL legjobb négy csapata közé. A meccs végén komolyabb balhé volt:

Kevés foci, majd balhé – A City kiejtette az Atléticót

Az Atlético Madrid három félidőn keresztül nem akart focizni, egy félidőnyi támadóbb játék pedig kevés volt a továbbjutáshoz. A Manchester City jutott a Bajnokok Ligája elődöntőjébe.

Sőt, a lefújást követő percek sem feltétlen a pacsizásokról szóltak. Az öltözőbe vezető úton tovább folytatódott a kakaskodás, Savic itt is jelen volt, de a főszereplő most Sime Vrsaljko volt. A horvát védő először odadobott egy pár kesztyűt a citysek közé, majd jött egy köpésszerű mozdulat is. A felvételek alapján egyelőre nem lehet megállapítani, hogy Vrsaljko valóban köpött-e Kyle Walker irányába, vagy csak megpróbálta lefejelni az angolt kábé öt méterről. Végül a rendőrségnek kellett közbeavatkoznia:

(Fotó: Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Egy egész nemzet megnyugodhat, levették az átkot a foci-vb egyik legnagyobb sztárjáról

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
20% Franciaország
17% Spanyolország
9% Anglia
4% Brazília
17% Egy másik válogatott