A West Ham kitiltotta a stadionból a szurkolóit, akik egy társuk fejére fehér port szórtak, majd felszívták.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A közösségi médiába felkerült egy videó, amelyen a West Ham egyik szurkolója kokainnak tűnő fehér port szórt egy társa fejére, majd egy másik drukker jött, és felszívta a port.

A videót több százezren megnézték, a poén (?) olyannyira jól sikerült, hogy a West Ham vezetőségéhez is eljutott a felvétel, és a szankcióra sem kellett sokat várni:
a videón szereplő szurkolókat kitiltotta a stadionból a klub, és az idegenbeli meccsekre sem mehetnek a csapatukkal.

„A zéró tolerancia jegyében az elkövetők adatait azonnal továbbítottuk a rendőrségnek, minden személy bérletét felfüggesztettük, így nem léphetnek be a stadionba, és az idegenbeli meccsekre sem utazhatnak”olvasható a West Ham közleményében, amely kitér arra is, hogy a vizsgálat eredménye akár az is lehet, hogy végérvényesen kitiltják a stadionból a videón szereplő szurkolókat.

Ez is érdekelhet:

Leszarozta a szezont a brazil támadó, Conte válaszolt

Nem vette magára Conte, de ismerve őt, nem felejt.

(A kiemelt fotó illusztráció; forrás: Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Foci-vb-kvíz: Mutatunk egy fotót, melyik játékos NEM szerepel rajta?

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
33% Argentína
19% Franciaország
17% Spanyolország
10% Anglia
4% Brazília
18% Egy másik válogatott