Xabi Alonso szerint nem elfogadható Diego Simeone viselkedése.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Szaúd-Arábiában a spanyol Szuperkupa elődöntőjében játszott egymással a Real Madrid és az Atlético Madrid, a meccset többek között Fede Valverde gyönyörű góljával 2–1-re a Real Madrid nyerte meg:

Bődületesen nagy gólt rúgott Fede Valverde az Atlético Madridnak

A Szuperkupa-elődöntő második percében óriási gólt vágott a Real Madrid csapatkapitánya.

A rangadó után azonban nem az eredmény, hanem Diego Simeone beszólása volt a téma:

Simeone meccs közben Viníciusnak: Florentino Pérez ki fog rúgni téged, Vini!

Mennyire volt elegáns Simeone? Szerintetek ez belefér vagy már túl sok?

Simeone megnyilvánulásáról a meccset követően Xabi Alonsót is megkérdezték:

„Nem tetszett a jelenet. Cholo mondott valamit Viníciusnak, ez a jelenet túlmutat azon a szellemiségen, amelyet a kollégáddal szemben kell tanúsítanod. Nem minden megengedett. Tisztelni kell az ellenfelet, és annak, ami a pályán történik, van egy határa.”

Simeone a meccs után sem volt elegáns, megkérdezték, hogy valóban odaszólt-e Viníciusnak, ez volt a válasza:

„Nem emlékszem, rossz a memóriám.”

A másik elődöntőről, a Barcelona és az Athletic Bilbao meccséről itt írtunk:

(Fotó: Getty Images)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Íme Cristiano Ronaldo évi 305 millió forintos titka: így marad elit formában 40 fölött is

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
32% Argentína
22% Franciaország
14% Spanyolország
10% Anglia
0% Brazília
22% Egy másik válogatott
Így tapasztalhatjuk meg az igazán autentikus élményeket Horvátország minden régiójában
Hirdetés