Julen Lopeteguivel pocsékul kezdte a szezont a Real Madrid, 4–2-re kikapott az Európai Szuperkupa döntőjében az Atlético Madridtól.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

Az Atlético behúzta a madridi derbit és megnyerte az európai Szuperkupát

A Szuperkupa történetének leggyorsabb gólja, majd hosszabbítás kellett a Real-veréshez.

Főleg a négy bekapott gól a feltűnő, hiszen ilyen a Zidane-korszakban egyszer sem fordult elő a Realnál, Lopeteguivel a kispadon viszont már rögtön az első meccsen négyet gurítottak a BL-címvédőnek.

MisterChip (Alexis) on Twitter

OJOALDATO - Lo que nunca le sucedió al Real Madrid de Zidane le ha sucedido al Real Madrid de Lopetegui en su primer partido oficial: recibir cuatro goles en un encuentro.

Nem normális, hogy négy gólt kaptunk, ebben mindenképp fejlődnünk kell. Holnap úgy kell felkelnünk, hogy már a bajnokságra koncentrálunk. Az apró részleteken kell javítani, mert döntőkben ezeken mehet el egy mérkőzés.

Mondta a spanyol edző a meccs után.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

Nem az nyer, aki a leggyorsabb – vezettem a világ egyik legtakarékosabb versenyautóját

Sportfotózás mobillal? Ezzel a Leica-kamerás Xiaomi-telefonnal bámulatos képeket lehet lőni

A Leica-kamerás csúcstelefon, ami az utazók legújabb kedvence lesz

A Player kérdése: Külföldi vagy hazai nyaralás?
44% Külföldi
24% Hazai
32% Idén egyik sem