Ha megcsinálnák, hosszú ideig mindenki csak erről beszélne.

Igaz, a telefon egyelőre csak egy szabadalom, a holland LetsGoDigital viszont már le is modellezte, hogy nézne ki a duplán hajtható kijelzővel érkező mobil.

A fura megoldásnak köszönhetően a hajlítható kijelzőjű készüléket nem csak okostelefonként és táblagépként lehetne használni, hanem asztali gépként is, ami nem is olyan meredek ötlet, hiszen mostanában amúgy is egyre több gyártó próbálkozik azzal, hogy a fizikai billentyűzetet virtuálisra cserélje a laptopjaiban.

Hogy ez az elképzelés megvalósul-e valaha, azt nehéz lenne megmondani, annál is inkább, mert a hajlítható kijelzős telefonok szénája nem áll a legjobban: a Samsung után nemrég a Huawei is bejelentette, hogy elhalasztják a hajlítható telefonjuk piacra dobását, így az ilyen készülékekre legalább őszig még várnunk kell.

Az első iPhone óta nem volt ennyire forradalmi mobil

A hajlítható telefonoké a jövő? Ezt egyelőre nem tudjuk, de az biztos, hogy a mobilpiacon az első iPhone bemutatása óta nem történt annyira radikális változás, mint amit a Huawei Mate X hozott.

(Forrás: LetsGoDigital)

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Abszurd hiba az Orion fedélzetén: Az emberiség legfejlettebb űrhajóját is kiütötte az Outlook

És akkor egyszer csak átlebegett az Orion űrhajó fedélzetén egy üveg Nutella

A szemünk előtt omlik össze a világegyetem egyik legnagyobb csillaga

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Megnézted az új Peaky Blinders-filmet?
14% Igen, tetszett.
23% Igen, de csalódás volt.
26% Még nem, de megnézem.
36% Szerintem ez most nekem kimarad.
Megmutatjuk, milyen egy Audival bejárni a Dolomitok legszebb vidékeit!
Hirdetés