6,3 milliméter  pontosan ennyire vastag, vagyis inkább vékony a Samsung legújabb telefonja, a Galaxy A7, ami nagyjából olyan, mintha az S5 és az Alpha közös gyermeke volna.

Az A7 ugyanis amellett, hogy megörökölte az Alpha briliáns kinézetét, egy igen tekintélyes méretű, 5,5 colos sAMOLED kijelzővel is büszkélkedhet, amiről a Samsung egyelőre csak annyit árul, el, hogy HD felbontású (ez ugye elég homályos, 720p-s és 1080p-s felbontást is jelenthet).

A telefon a korábban bemutatott A3-mal és A5-tel ellentétben igazi erőgép, amelyben egy 64-bites, nyolcmagos Qualcomm Snapdragon procit találunk (négy 1,8 GHz-es és négy 1,3 GHz-es maggal), mellette 2 GB RAM-ot, egy 13 és egy 5 megapixeles kamerát (auto-szelfi móddal!), valamint 16 GB tárhelyet és 2600 mAh-os akksit.

A specifikáció a (feltehetően később frissíthető) Android 4.4 operációs rendszert leszámítva elég jól hangzik, de igazán okosak majd akkor leszünk, ha árcédulát is kap a készülék. Erre valószínűleg még várhatunk egy ideig, hiszen Európába még a kistesók (vagyis az A-sorozat korábban bejelentett modelljei) is csak mostanában fognak megérkezni, arról pedig egyáltalán nincs hír, hogy Magyarországra is eljut-e a telefon.

Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Föld mélyén 50 000-szer több energia rejlik, mint a világ összes fosszilis tüzelőanyag-készlete

Miért felfedezetlen a Föld tengerfenekének 99,999%-a?

A NASA olyat tesz, amit eddig soha: élőben, a saját képernyődön nézheted végig az emberiség történelmi visszatérését a Holdhoz

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Te már vettél részt utcai verekedésben?
12% Igen, többször is.
18% Igen, volt egyszer rá példa.
70% Nem.
Megnéztük a belváros legújabb, izgalmas lakóingatlan-fejlesztését
Hirdetés