Ha eddig nem tudtad volna, hogyan, akkor nagyon szívesen.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is!

A tavaly kora ősszel megjelent iOS 15 több újdonságot is hozott, ezek pedig az alapértelmezett böngészőt, a Safarit sem kerülték el. Ott van például a kereső/címsor elhelyezése, ami felülről alulra került – ez az állandóságot szerető iPhone-tulajdonosokat totál kikészítette, de szerencsére ez is orvosolható:

Persze ennél sokkal jobban személyre szabható a Safari az új oprendszerben. Nem biztos, hogy tudtad, de a böngésző hátterét is megváltoztathatod, és itt most nem arra gondolunk, hogy a sötét módot ki-bekapcsolva változtathatod meg feketére, illetve fehérre a hátteret, hanem arra, hogy bármilyen képet betehetsz oda. Ehhez nem is kell sokat tenned:

nyisd meg a Safarit → zárj be minden ablakot → majd nyomd meg a Szerkesztés nevet viselő gombot (az oldal legalján) → erre bejön a Nyitóoldal testreszabása menü → ahol a Háttérkép résznél tudsz kilenc sablon közül választani, illetve a + jellel lehetőséged van saját képek közül hozzáadni.

Ennyi.

(Fotó: Getty Images)

Ez is érdekelhet:

Öt iPhone-modellt is kicsinált az Apple

Bizonyos készülékek már nem fogják megkapni az iOS 16-ot.

Bezárult az ajtó az Apple és az iPhone-ok előtt az EU-ban

Úgy tűnik, véget vetnek az Apple és az iPhone-ok furcsa perverziójának.

Kiderült, hogy még egy kikapcsolt iPhone-t is fel lehet törni

Az ördög sohasem alszik, még egy kikapcsolt iPhone esetén sem.

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A Panasonic kihozta a maximumot a kézipoggyászméretből

Miért él ma több mint egymillió ember Hirosimában, miközben Csernobil még mindig tiltott zóna?

Tudod, miért pont D-napnak nevezik a normandiai partraszállást? Pofonegyszerű a válasz, de nem azért

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Idén tervezel külföldi nyaralást?
46% Igen
47% Nem
7% Már voltam idén külföldön nyaralni