Az Apple megtette a legfontosabb lépést a hajtogathatós iPhone felé.

Már egy ideje hallani lehet, hogy az Apple is piacra szeretne dobni egy hajlítható kijelzős telefont. A pletykák szerint még odébb van a készülék megjelenése, állítólag 2026-ig, legkésőbb 2027-ig kell várnunk rá.

A DigiTimesAsia szerint a cupertinói vállalat hajtogathatós készüléke a Samsung Galaxy Z Flip6-hoz hasonló, kagylóhéjszerűen összecsukható telefon lesz. A portál továbbá azt is tudni véli, hogy

az Apple hajlítható kijelzőit a Samsung, pontosabban a Samsung Display fogja gyártani, ami azt jelenti, hogy összeáll a mobilpiac két legnagyobb riválisa.

Michal Dufka grafikus elképzelésében akár így is kinézhet:

Nemrég egy kínai youtuber már kétszáz napnyi munkával megépített egy összecsukható iPhone-t, ám ő nem a Samsung Galaxy Z Flip sorozatának valamelyik készülékét vette alapul, hanem egy Motorola Razr zsanérját használta fel:

(Forrás: DigiTimesAsia, fotó: Michal Dufka Design)

Ez is érdekelhet:

Félelmetesen gyorsan törték fel Trump merénylőjének telefonját

Az FBI-nak néhány éve még hosszú hónapokra volt szüksége ehhez, most jóval gyorsabban sikerült.

Az Apple egy ijesztő videóval népszerűsíti a saját böngészőjét, a Safarit

A Madarak megvan Alfred Hitchcocktól? Nekünk az ugrott be erről.

Player Adventi Kalendárium Player Adventi Kalendárium
Támogatott és ajánlott tartalmaink

Ünnepi útmutató férfiaknak, akik olyan ajándékot akarnak adni, ami valóban megérinti a szívet

Így ünneplik gyönyörű és világhírű nők a karácsonyt

A Xiaomival könnyebb az ünnepi készülődés

A Player kérdése: Te szoktál magadnak ajándékot venni karácsonykor?
32% Igen, persze, szerintem teljesen normális.
68% Nekem ez fura, nem, nem szoktam.