A tízezer dolláros, aranyból készült Apple Watch nemcsak a gazdagokat vonzza, hanem a hülyéket is. Nézd meg, mi történik, ha kombináljuk a kettőt.

Pedig azt gondoltuk, hogy ha valaki 2 800 000 forintot költ egy pusztítós videóra, akkor odafigyel arra, hogy az a pénz jól legyen elköltve, mondjuk legurít egy égő benzineshordókkal teli Suzukit a Tihanyi-félszigetről, vagy ilyesmi, de úgy tűnik, hogy a pénz+fantázia kombó nem mindenkinek jön össze.

Amúgy nagyon szeretjük a neodímium mágnest, de lássuk be, igazán látványos csak akkor tud lenni, ha mondjuk egy emberi kéz is van a dologban, az aranyórát viszont pont ugyanúgy töri össze, mint mondjuk egy sima, 350 dolláros Apple Watch-t. Reméljük, a srác nem az egyetemi tandíját költötte rá, hogy leforgassa ezt a videót.

(A teljesség kedvéért viszont tegyük hozzá, hogy azzal, hogy kiraktuk a videót, valamint azzal, hogy te megnézted, mindketten segítettünk visszaszerezni a srácnak a videóba fektetett kisebb vagyon árát).

Támogatott és ajánlott tartalmaink

A jövő, ahol 100 az új 60 – a hosszú élet titka egyszerűbb, mint gondolnánk

Leállnak a Wizz Air rendszerei a hét közepén

Olyan csillagászati jelenség jön, amit eddig mindössze egyszer sikerült megfigyelni

A Player kérdése: Hány éve dolgozol a jelenlegi munkahelyeden?
8% Kevesebb mint egy éve
18% 1-3 éve
20% 4-7 éve
12% 8-10 éve
41% +10 éve
A kreatívok új aranykora: mutatjuk, hogyan törhetsz ki itthonról világszínpadra
Hirdetés