Igencsak megküzdött a repülőgép pilótája azzal, hogy megfelelően lerakja ezt a Boeinget az amszterdami Schiphol repülőtéren – tegyük hozzá, feltehetőleg az időjárási körülmények sem voltak ideálisak. A landolás ugyanakkor olyannyira nem volt finom, hogy a több mint 360 tonnás gép gyakorlatilag visszapattant a lefutópályáról.

Légy résen, mert épp valami fontos történik!

Elindult a Raketa.hu, a Player-csoport jövőmagazinja, melyben veletek együtt keressük a válaszokat az előttünk álló évek nagy kérdéseire!

Kiemelten foglalkozunk az autózás/közlekedés forradalmával, az okosotthonokkal, a klímakérdéssel, megújuló energiával, a legizgalmasabb, éppen zajló társadalmi változásokkal és rengeteg termékkel és szolgáltatással, ami pillanatokon belül ránk töri az ajtót!

Ha szeretsz jó időben jó helyen lenni, kövesd be a Rakéta Facebook-oldalát, hogy azonnal tudd, ha kilőttük a magazint!

Támogatott és ajánlott tartalmaink

Valóban létezik a tökéletes robotporszívó? Kipróbáltuk a gépet, ami helyettünk is megcsinál mindent

Kvíz: mondunk három várost, melyik országban vannak?

Súlyos bajt jelez a NASA műholdja: elképesztő tempóban roskad össze a világ egyik legnagyobb városa

A Player kérdése: Jönnek vissza a V8-as motorok az F1-be. Mit gondolsz erről?
70% Végre! Minél előbb, annál jobb!
26% Ettől nem lesz izgalmasabb a bajnokság, de ártani nem fog.
5% Szerintem rossz döntés.
A limitált champagne-ritkaság, ami felkavarhatja a piacot és a gyűjtők egyik kedvence lehet
Hirdetés