A Samsung űrszelfi promóciója igen kalandosnak hangzik: egy ballonnal felküldtek az űrbe egy Samsung Galaxy S10 Plus 5G okostelefont, mely egy erre a célra megépített kis fülkében különböző képeket játszott le egymás után, amit egy kamera rögzített.

Legújabb cikkeinkért kövess minket a Player Google News oldalán is! Foci-vb 2026
Kövesd velünk a vb legfontosabb pillanatait!

A különböző képek pedig olyan szelfik voltak, amiket a felhasználók küldtek be a promócióba, kezdve Cara Delevigne egyik képével.

Szóval ezt a dél-koreai cég szépen kitalálta, ráadásul még annak is hírértéke van, hogyan került vissza a Földre a Raven Industries által legyártott eszköz: egy michigani farmon fogott talajt, amivel nem kicsit ejtette zavarba a farm tulajdonosát, bizonyos Nancy Mumby-Welkét.

Szegény először azt hitte, egy műhold állt bele a földbe a hátsó kertjében, amit még a 911-el is megosztott, és a diszpécser érthető okból nem kis kétkedéssel vette fel a bejelentést. A Samsung később azt nyilatkozta, hogy a landolás tervezett volt, és mi csak azért élünk a gyanúperrel, mert az ilyen tervezett dolgokat általában nem magánterületeken szokták végrehajtani.

Mindenesetre senkinek esett baja, a ballont a Raven emberei begyűjtötték, a Samsung pedig elnézést kért az ijedtségért.

(via)

Itt állíthatod be, hogy a Player az elsők között legyen a Google keresőben
Támogatott és ajánlott tartalmaink

A meccsnézés utáni rendrakást erre az ügyes takarítógépre bíztuk

A Hold körüli infrastruktúra egyik alapkövét rakhatja le egy magyar vállalat

Ez a srác talált egy 20 éves, összetört laptopot a szemétdombon, és újraépítette

További cikkeink a témában
A Player kérdése: Szerinted melyik válogatott lesz a világbajnok?
35% Argentína
18% Franciaország
15% Spanyolország
10% Anglia
3% Brazília
19% Egy másik válogatott
Így tapasztalhatjuk meg az igazán autentikus élményeket Horvátország minden régiójában
Hirdetés